DAC

Проводити Чимала відповідальність При проведенні Необхідні Складнощі в аналізі Помилковість при визначенні Необхідність додаткового Складнощі заповнення Порушення строків Відсутність простого Технічні труднощі


державну закупівлю в сфері конкурсних закупівель знання ринку потенційних строків та термінів залучення фахівців типових форм оприлюднення документів та інтуітивного при формуванні


завжди складно бюджетних правопорушень формування складного нормативно-правової постачальників товарів визначальних (важливих) подій до складу комітету в сфері згідно вимог програмного забезпечення та зберіганні


без допомоги фахівців та громіздкого документообігу бази робіт та послуг при проведенні держзакупівлі з конкурсних торгів державних закупівель чинного законодавства при формуванні документів документів
Провести державну закупівлю без допомоги консультанта майже неможливо
tel DAC довідка: (0532) 69 45 57
2

відвідувачів за сьогодні

24

модераторів порталу DAC

0

днів залишилось до кінця акції

428

замовників (підприємств / організацій), які використовують DAC

3909

підготовлених проектів процедур замовниками

ПРО ПРОЕКТ
Революційний проект АСІГД «DAC» націлений на оптимізацію та спрощення документообігу без порушень в строках проведення процедур закупівель за державні кошти, які визначенні Уповноваженим органом в сфері публічних (державних) закупівель.
АСІГД «DAC» (автоматизована система інтелектуального генерування документів «DAC») - системне програмне забезпечення із доступом через мережу Інтернет, створене Чарторижським Я.М., та надається ТОВ "Баукрон" за встановленою тарифною сіткою користувачам, для використання розпорядниками публічних (державних) коштів, які організовують процедури закупівель товарів, робіт і послуг на вимогу ЗУ «Про публічні закупівлі» в Україні.
Використання системи не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення на базі користувача з вільним доступом через мережу Інтернет.
З метою уникнення порушень, щодо визначення строків, у кабінеті користувача наявний календар подій, який автоматично вирахує та відображає терміни, протягом яких повинні бути виконані відповідні дії Замовника, зважаючи на вимоги щодо перебігу строків в проведенні процедур закупівель визначені Законом (ЗУ "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII).

Коротко про можливості:

Автоматичне генерування документів – оптимізований алгоритм створення документів, що повинні бути розроблені відповідальними членами тендерного комітету в ході проведення процедури закупівлі (відкриті торги, переговорна процедура закупівлі, допорогова поцедура, та інші), зокрема оголошень, протоколів, конкурсних та тендерних документацій, супровідних листів, звітів, т.ін. Усі форми документів, які затверджені Уповноваженим органом, заповнюються відповідно до інструкцій та вимог чинного законодавства.
Календар подій – візуалізований календар залежних від процедури подій, є однією із головних функціональних можливостей системи. За його допомогою можливо розрахувати не тільки строк розгляду пропозицій за обраною процедурою, але й строк для підписання договору, строки подання інформації для оприлюднення та багато іншого. Додатковою функцією календаря подій є самостійне визначення вихідних днів.
Для ознайомлення та для перевірки строків подання/оприлюднення пропонується використовувати безкоштовний DEMO-календар
PDF конвертер - надає можливість користувачу конвертувати та зберігати файли в форматі PDF (Portable Document Format), з подальшою можливістю використання даного файлу, у тому числі для його подальшого оприлюднення.
Вартість підключення
  • 31 день

   408 00 грн.
   • знижка 15 %
   • ВТ, ЗЦП, ПП
   • КАЛЕНДАР ПОДІЙ
   • PDF-конвертер
   • до 5 користувачів
   • архівація 3 роки
  • 185 днів

   2142 00 грн.
   • знижка 15 %
   • ВТ, ЗЦП, ПП
   • КАЛЕНДАР ПОДІЙ
   • PDF-конвертер
   • до 15 користувачів
   • архівація 3 роки
  • 277 днів

   3060 00 грн.
   • знижка 15 %
   • ВТ, ЗЦП, ПП
   • КАЛЕНДАР ПОДІЙ
   • PDF-конвертер
   • до 15 користувачів
   • архівація 3 роки
  • 365 днів

   3723 00 грн.
   • знижка 15 %
   • ВТ, ЗЦП, ПП
   • КАЛЕНДАР ПОДІЙ
   • PDF-конвертер
   • до 15 користувачів
   • архівація 3 роки
ЧаПи

Якщо можливостями вашого підприємства (організації) не передбачено спеціальної штатної одиниці (ць), яка займається виключно проведенням процедур закупівлі за державні кошти, або робочого часу не вистачає для вивчення нормативно-правової бази, проведення аналізу та формування документообігу щодо здійснення таких процедур, використання автоматизованої системи «DAC» буде найліпшим вашим помічником, який заощадить багато часу.

Будь-який представник Замовника (розпорядника державних коштів, що підпадає під дію ЗУ «Про здійснення державних закупівель») має визначити на який період планується використання системи «DAC». Найчастіше термін використання системи зв’язаний зі строками проведення однієї або багатьох процедур, наприклад термін для проведення процедури відкритих торгів може тривати в середньому 2-2,5 місяці, процедура запиту цінових пропозицій – 1,5-2 місяці, переговорна процедура закупівлі – 1-1,5 місяці.

Для повного використання можливостей проекту необхідно замовити підключення до проекту на визначений термін. Для цього необхідно вибрати термін підключення (1, 3, 6, 9, 12 місяців) в розділі «Вартість підключення», натиснути «Замовити» та оформити замовлення. Другим єтапом є реєстрація в системі, для йього необхідно натиснувши на боковому посиланні "Реєстрація в системі" згори головної сторінки сайту АСІГД «DAC». Після чого на вашу електронну скриньку надійде посилання з активацією профілю, по якому обов'язково перейти і активувати свій профіль в системі.

Звертаємо вашу увагу, вартість знижки впливає не на початкову дату підключення, а на день отримання замовлення. Тобто якщо представником Замовника було відправлено заявку 01 липня 2015 року на період 3-х місячного використання системи «DAC» (з 01.07.2015р. до 01.10.2015р.), то рівень знижки на підключення буде становити – 15%, якщо замовлення отримане з 01 вересня – 10%, якщо ж замовлення отримане з 01 жовтня – 5%, і т.п.

З метою забезпечення криптографічного захисту інформації щодо проектів процедур, які готуються відповідальними особами Замовника, реєстрація кожного окремого користувача Замовника є суворою необхідністю у використанні системи «DAC».

Первинна реєстрація представника Замовника є необхідною ланкою при створенні особистого кабінету користувача. На цьому етапі заповнюється картка замовника (основні дані підприємства) та автоматично визначається модератор (керівник) особистого кабінету організації в системі «DAC».

Модератор (керівник) особистого кабінету організації має право надавати доступ усім зареєстрованим користувачам даної організації.

Після реєстрації користувача в системі та надання доступу адміністратором або модератором особистого кабінету замовника до використання усіх можливостей, електронна версія Інструкції користувача АСІГД «DAC» буде доступна в головному розділі особистого кабінету.

Скориставшись формою Замовлення на підключення, користувач відправляє замовлення і йому автоматично генерується Договір.

Після реєстрації в Системі (якщо раніше користувач не був зареєстрований) або входу до Особистого кабінету в Системі на головній сторінці відображаються усі згенеровані Договори щодо абоненстького підключення.

Протягом трьох робочих днів з дня отримання замовлення Виконавець поштою надсилає, на зазначену в заявці на підключення, Договір з супутніми документами.

Усі проекти процедур, не залежно від їх повноти заповнення будуть доступні для перегляду та редагування протягом 3-х років з дня їх створення. Якщо термін підключення до системи АСІГД «DAC» вичерпано, проекти процедур не знищуються.

При повторному підключенні усі збережені проекти процедур, доступні кожному користувачу Замовника, не зважаючи не те хто їх створив та коригував.

Якщо необхідний термін для збереження проекту процедури відрізняється від встановленого (3 роки), про це слід вказати в «Примітках до проекту» із зазначенням необхідного терміну.

З будь-яких питань, на які Ви не знайшли відповіді в Інструкції користувача АСІГД «DAC», є можливість письмового звернення за допомогою форми «Зворотнього зв’язку» або зателефонувавши нам за телефоном (0532) 69-45-57.

Графік роботи технічної підтримки:

ПН-ПТ 09:00-17:00

СБ-НД – вихідні.

Зворотній зв'язок

Виберіть тип повідомлення

Введіть тему повідомлення
Введіть текст повідомлення
Введіть ваше прізвище ім'я побатькові
Введіть вашу Email адресу
  
Ми не віримо що у Вас проблеми з математикою

Ваше повідомлення відправлено.
Ваше повідомлення не відправлено.